top of page
Anchor 3

אז איך אפשר להשתתף?

עד כה נרכשו 298 עותקים

Daco_4065745.png

הזמנת עותק של 'דרך המלך' עם הקדשה אישית

עותק עם הקדשה אישית מגבי :)

100 ש"ח

magic-1.png

כובע הקסמים - תשורה נבחרת ללא תמורה מוגדרת

למי שמעדיפים את זה ככה :)

טקס חגיגת-אהבה

לזוגות שמעדיפים גבי על רבי

מחיר מותאם אישית :)

הזמנת עותק של 'דרך המלך' ברכישה מוקדמת

קנו את הספר לפני כולם ובמחיר מוזל!

85 ש"ח (במקום 110)

treasure_chest_PNG97_edited.png

קופסאת האוצרות

מגוון אוצרות שנתרמו על ידכם/ן למען הקמפיין

מתנה למכירה

אם יש לך משהו שיוכל להימכר כאן כמדרגת-מימון

clipart2120405_edited.png

מפגש ביתי עם גבי ניצן

הרצאה/שיחה מותאמת לקהל ביתי קטן

2500 ש"ח

לכל שאלה או תהייה אפשר לפנות לדניאל בטלפון - 0526261323

וזהו, אני את הגמל שלי קשרתי, עכשיו אני סומך על אללה וממשיך בשלי.

תודה מכל הלב - נתראה על דרך המלך

גבי

paper-473630_1920.jpg
WhatsApp Image 2021-02-01 at 18.06.52.jp
139186-200.png

כובע הקסמים של

'דרך המלך'

קמפיין מימון קהילתי להוצאת הספר 'דרך המלך'

75_down-circle-512_edited.png
%D7%92%D7%A9%D7%9B_edited.png

דרך המלך יהיה מדריך שימושי לחיי אושר. כל פרק - באחד מהנושאים שבחרנו במהלך הלימודים - ילווה בתרגיל כתיבה אישי לשיפור התקשורת הפנימית וחיזוק התודעה המלכותית שלנו. ביחד עם שותפיי האהובים לדרך - טלי שחר ודניאל שרון - אנחנו שוקדים עכשיו על העיבוד, העיצוב וכל השאר. בינתיים הכנתי פרק ראשון לניסיון, ואני מרגיש את הדיגדוג האהוב והמוכר באצבעות. משהו טוב קורה פה.

IMG_20200625_185350_Bokeh_edited.jpg

כבר קרוב לשנה שאני כמעט לא מעביר סדנאות פיזיות, שהיו מקור הפרנסה העיקרי שלי. לא ברור מתי, איך וכמה אוכל לחזור אליהן. מה שכן ברור לי הוא שאני צריך להמשיך לקיים את החוזה שלי עם הבריאה: לעשות את המיטב שלי, בלי שיקולים זרים; לכתוב, לערוך את הספר,  לפתח את המשך הלימודים באוניברסיטת באדולינה, ולוודא שכל אחד ואחת יוכלו להשתתף בלי קשר למצבם הכלכלי.
 

ולצד זה, הבדואים בסיני לימדו אותי משפט נהדר - "סמוך על אללה אבל קשור את הגמל." מסע המימון הזה מוציא לעולם שיחה שקיימתי עד עכשיו עם עצמי. אני אומר - אני נותן כל מה שיש לי, בשפע וברצון; ואני מוכן ושמח לקבל שפע בחזרה, בכל הצורות. אני רוצה לחיות בשפע כדי להמשיך למלא את החלק שלי.

אני רוצה להפיץ את באדולינה בעולם - כרגע הגרסה האנגלית יושבת בסבלנות מלכותית באמזון, מחכה לתנופה שיווקית; אני רוצה לפנות חלק מהזמן ומהאנרגיה ליצירה חדשה; אני רוצה להמשיך לאפשר לכל אחד ואחת לקבל את מה שיש לי בלי חשבונות.

אז בתרועות חצוצרה חגיגיות אני מזמין אותך להצטרף אלי למסע של חילופי-מתנות בדרך המלך ולהיות שותף/ה בעבודה הכי טובה בעולם, שאני עדיין לא יודע איך קוראים לה.

בשלב הזה של המסע יש 7 אפשרויות מימון, אבל הן ישתנו ויעודכנו כאן כל הזמן:

dfd.png
%D7%93_edited.png

וכדי להוסיף שמחה על ששון, מתברר שאני בהריון עם הספר הבא שלי - דרך המלך - שיכיל מבחר ממה שלמדנו במפגשים האלה:

 

על אהבה ופחד, אביב, מסכות, גוף, מילים ומציאות, עונג, כוחות-על וכוחות תחת :), הורות, שפע, מיניות, עצמאות מול שייכות, שינויים, תקווה ויאוש, איבוד, ערך עצמי, קסם, יופי, משמעות. 

אני מצידי מתחייב להמשיך לעשות כמיטב יכולתי להזכיר בכל דרך אפשרית לכל אדם על הפלנטה את זכותו וחובתו להיות מאושר וחופשי; ואתם מוזמנים - אם זה מדבר אליכם - ללוות אותי בדרך הזו, ולאפשר לה להתרחב.

12 שנים אני מנחה סדנאות. אני לא חושב שיש מישהו בעולם שנהנה מהעבודה שלו יותר ממני. ובשנה שעברה כשהכל נעצר (היה איזה עניין עם וירוס או משהו, אולי שמעתם) ידעתי שהנשמה שלי תתייבש אם לא אמשיך בזה. ככה נולדה אוניברסיטת באדולינה. במשך חצי שנה ו-30 מפגשי-זום עסקנו בכל מה שהכי חשוב בחיים ולא לימדו אותנו בבית-ספר.

על פניו אפשר לראות בכובע הקסמים קמפיין מימון-המונים של ספר בהכנה, אבל זה רק חלק מהעניין (כי היה הרבה יותר פשוט להגיש אותו להוצאת ספרים גדולה וזהו). זאת הזמנה למסע מתמשך ומשותף:

'_edited.png

אני לא יודע איך בדיוק קוראים לעבודה שאני עושה בעולם אבל החודשים האלה הפכו אותי להרבה יותר טוב בה. גדלתי ולמדתי משבוע לשבוע. בכל מפגש שיתפתי סיפורים אישיים שלי ואת זווית הראייה הבאדולינית בנושא - ואז המשתתפים קיבלו 20 דקות של תרגיל כתיבה, וחתמנו את המפגשים בשיתופים של טקסטים. בימים שאחרי המפגשים דף הפייסבוק שלנו התמלא פנינים נדירות, פיסות של אמת חשופה ומעוררת השראה - שגם הן יהיו חלק מהספר.

camel-clipart-animated-gif-6-original.gi

תתעלמו מזה

שאני לא קשור

bottom of page