אז איך אפשר להשתתף?

הזמנת עותק של 'דרך המלך' עם הקדשה אישית

עותק עם הקדשה אישית מגבי :)

100 ש"ח

כובע הקסמים - תשורה נבחרת ללא תמורה מוגדרת

למי שמעדיפים את זה ככה :)

הזמנת עותק של 'דרך המלך' ברכישה מוקדמת

קנו את הספר לפני כולם ובמחיר מוזל!

85 ש"ח (במקום 110)

הצטרפות להמשך הלימודים באוניברסיטת באדולינה

כן כן! הלימודים ממשיכים לחצי שנה נוספת של העמקה לנושאים שאתם בוחרים.

555 ש"ח (לחצי שנה)

וזהו, אני את הגמל שלי קשרתי, עכשיו אני סומך על אללה וממשיך בשלי.

תודה מכל הלב - נתראה על דרך המלך

גבי

paper-473630_1920.jpg

כובע הקסמים של

'דרך המלך'

קמפיין מימון קהילתי להוצאת הספר 'דרך המלך'

מכיוון שהיה מדובר בתקופה קשה לכולם, נקבע מחיר סמלי להשתתפות ובנוסף הוכרז על מספר בלתי-מוגבל של מילגות חינם, לכל מי שיבקש. הגיון כלכלי לא ממש היה פה, אבל זה היה הדבר הכי טוב שקרה לי בשנים האחרונות. במשך כל התקופה המאתגרת הזאת היה לנו מרחב משותף של יופי, של הקשבה ושל גילויים משני-חיים. אני לא יודע איך בדיוק קוראים לעבודה שאני עושה בעולם, אבל החודשים האלה הפכו אותי להרבה יותר טוב בה. גדלתי ולמדתי משבוע לשבוע.

ובלי שהתכוונתי (כפי שקרה לי עם שלושה מארבעת הספרים הקודמים שלי) - נולד לי גם ספר. דרך המלך יהיה מדריך שימושי לחיי אושר. כל פרק - באחד מהנושאים שבחרנו במהלך הלימודים - ילווה בתרגיל כתיבה לשיפור התקשורת הפנימית וחיזוק התודעה המלכותית שלנו. ביחד עם שותפיי האהובים לדרך - טלי שחר ודניאל שרון - אנחנו שוקדים עכשיו על תימלול, עריכה ושכתוב והגהה, עריכה גרפית, איורים, בחירת נייר וכל השאר. בינתיים הכנתי פרק ראשון לניסיון, ואני מרגיש את הדיגדוג האהוב והמוכר באצבעות. משהו טוב קורה פה.
             
כבר קרוב לשנה שאני כמעט לא עושה סדנאות פיזיות, שהיו מקור הפרנסה העיקרי שלי. לא ברור מתי, איך וכמה אוכל לחזור אליהן. מה שכן ברור לי הוא שאני צריך להמשיך לקיים את החוזה שלי עם הבריאה: לעשות את המיטב שלי, בלי שיקולים זרים; לכתוב, לערוך את הספר, לפתח את המשך הלימודים באוניברסיטת באדולינה, ולוודא שכל אחד ואחת יוכלו להשתתף בלי קשר למצבם הכלכלי .

תתעלמו מזה

שאני לא קשור


ולצד זה, הבדואים בסיני לימדו אותי משפט נהדר - "סמוך על אללה אבל קשור את הגמל." מסע המימון הזה מוציא לעולם שיחה שקיימתי עד עכשיו עם עצמי. אני אומר - אני נותן כל מה שיש לי, בשפע וברצון; ואני מוכן ושמח לקבל שפע בחזרה, בכל הצורות. אני רוצה לחיות בשפע כדי להמשיך למלא את החלק שלי.

שפע יעזור לי, למשל, להפיץ את באדולינה באנגלית - כרגע הספר יושב באמזון אבל אין לי שום דרך לממן את השיווק שלו. שפע יעזור לי לפנות זמן ואנרגיה לכתיבה ויצירה. ושפע יעזור לי לכסות בורות וחובות שהתרבו כמו ארנבים בשנה הזו :)

אז בתרועות חצוצרה חגיגיות אני מזמין אותך להצטרף אלי למסע של חילופי-מתנות בדרך המלך ולהיות שותף/ה בעבודה הכי טובה בעולם, שאני לא יודע איך קוראים לה.

כרגע יש ארבע אפשרויות מימון:

 

12 שנים אני מנחה סדנאות. אני לא חושב שיכול להיות מישהו בעולם שנהנה מהעבודה שלו יותר ממני. ובשנה שעברה כשהכל נעצר (היה איזה עניין עם וירוס, אולי שמעתם) ידעתי שהנשמה שלי תתייבש אם לא אמשיך בזה. ככה נולדה הפקולטה למדעי-הסבבה של אוניברסיטת באדולינה. בכל יום חמישי בחמש, לאורך 6 חודשים ו-30 מפגשי-זום עסקנו בכל מה שהכי חשוב בחיים ולא לימדו אותנו בבית-ספר.

אני מצידי מתחייב להמשיך לעשות כמיטב יכולתי להזכיר בכל דרך אפשרית לכל אדם על הפלנטה את זכותו וחובתו להיות מאושר וחופשי; ואתם מוזמנים - אם זה מדבר אליכם - ללוות אותי בדרך הזו, ולאפשר לה להתרחב.


בחודשים הקרובים (ביחד עם חבורה מצויינת של אנשים) אני מתכוון להכין לדפוס את דרך המלך, ספר עבודה עצמית שיתבסס על 6 חודשי פעילות של אוניברסיטת באדולינה.

בהמשך הדף תוכלו כמובן לקרוא עוד פרטים על הספר הזה.

על פניו אפשר לראות בכובע הקסמים קמפיין מימון-המונים של ספר בהכנה, אבל זה רק חלק מהעניין (כי היה הרבה יותר פשוט להגיש אותו להוצאת ספרים גדולה וזהו). כובע הקסמים הזה הוא הזמנה למסע מתמשך ומשותף:

על אהבה ופחד, אביב, מסכות, גוף, מילים ומציאות, עונג, כוחות-על וכוחות תחת :), הורות, שפע, מיניות, עצמאות מול שייכות, שינויים, תקווה ויאוש, איבוד, ערך עצמי, קסם, יופי, משמעות. בכל מפגש שיתפתי סיפורים אישיים שלי ואת זווית הראייה הבאדולינית בנושא - ואז המשתתפים קיבלו 20 דקות של תרגיל כתיבה, וחתמנו את המפגשים בשיתופים של טקסטים. בימים שאחרי המפגשים דף הפייסבוק שלנו ("הקמפוס") התמלא בפנינים נדירות, פיסות של אמת חשופה ומעוררת השראה. מעל 700 אנשים השתתפו במפגשים.