אוניברסיטת באדולינה

הפקולטה למדעי הסבבה

 

הזמנה למכון האושר V-2.0

בחצי השנה האחרונה השתתפתם, מעל 700 מלכות ומלכים, במחזור הראשון של מכון-האושר. מדי יום חמישי בחמש נפגשנו ודיברנו כמעט על הכל - על פחד ואהבה, על ילדים ועל הורים, על אשמה, על יופי, על כוחות-על וכוחות תחת :), על שפע, מיניות, גוף, מוות, עונג, שגרה, החלטות, תקווה ויאוש, ערך עצמי - 30 מפגשים שבהם הקשבנו לעצמנו בלי רעשי רקע והתחלנו לשרטט את קווי הממלכה האישית והקולקטיבית שלנו.

על הדרך, בלי שנעשה מזה עניין גדול, קמה לנו קהילה. מרחב משותף שאליו אנחנו יכולים לבוא בלי תחפושות ושריון. “מחתרת הטריינינג”, קראנו לזה. וכמו כל דבר חי ואורגני, גם הקהילה של מכון-האושר עוברת עכשיו אבולוציה.

ענף אחד שצמח ממנה ויהפוך אינשאללה לעץ מלבלב הוא הספר - “דרך המלך”, שיהיה ספר עבודה עצמית (בבאדולינה אנחו מעדיפים לקרוא לזה “משחק עצמי”, ואין לנו בעיה עם הקונוטציות) ויתבסס על המפגשים של התואר הראשון. על זה עוד נדבר, בהזדמנות חגיגית קרובה.

ועוד ענף אבולוציוני - שלשמו התכנסנו כאן עכשיו - הוא *דור 2 של מכון-האושר*, תוכנית לימודים חצי-שנתית במודל חדש: כל חודש יוקדש לנושא אחד מכיוונים שונים.

 

בתחילת החודש יהיה לנו שיעור משודר עם תרגיל כתיבה, ובשבועות שאחריו תהיה פעילות מגוונת בקבוצת הפייסבוק עם משימות חדשות, חומרי-רקע מוזיקליים או ויזואליים, טקסטים או סרטונים שלי ושאר תופינים.


בסיבוב הזה אנחנו רוצים להיכנס עמוק יותר לתוך הספירלה שהתחלנו לרקום עם לימודי התואר הראשון, ולהבין את עצמנו ואת העולם דרך 6 יסודות. 5 מתוכם אולי יישמעו לכם מוכרים ממסורות עתיקות יותר ופחות (אבל אנחנו נעשה מהם סלט באדוליני), השישי כולו שלנו.
ואלה יהיו קווי-המתאר לריקוד הבא שלנו:


חודש ראשון - אדמה. גוף, טבע, בסיס.


חודש שני - מים. רגשות, תנועה חופשית, עננים ומעיינות.


חודש שלישי - אוויר. שכל, חזון, תבונה, התכוונות, מיקוד.


חודש רביעי - אש. אנרגיה, יצר, להט, תשוקה, יצירה.


חודש חמישי - רוח. אינטואיציה, אמונה, חלומות, הקשבה לבריאה.


חודש שישי - מלוכה. נוכחות, מנהיגות פנימית, פעולה מתוך שקט.

בניגוד ללימודי התואר הראשון שבהם כל מפגש עמד בפני עצמו, הפעם כל 6 החודשים יהוו יחידה שלמה, ולא תהיה הרשמה למפגשים בודדים (אבל מי שתצטרף מאוחר תוכל להשלים עם הקלטות של המפגשים הקודמים). המודל הזה יאפשר לנו לא רק לבנות תמונה שלמה ויסודית, אלא גם לגבש קבוצה קבועה שתחזק את האינטימיות ותחושת האמון שלנו לאורך הדרך. כך נוכל גם לעסוק בשאלות ואתגרים רלבנטיים מהחיים שלכם, ולקבל השראה זה מזו.

המסלול הזה - כמו הקודם - הוא הרפתקה אל הלא נודע. ככה נולדה הפקולטה הזאת, ככה היא מתפתחת, ככה אנחנו אוהבים אותה. רק בסיום המסלול נדע מה הוא היה. אז אם בא לך להצטרף למסע שהדבר היחיד שמובטח בו הוא הפתעות - מחכה לך כרית מרופדת בכרכרה המלכותית ממש פה למטה.

 

הרשמה למכון האושר 2.0

555 ש"ח